Kontakt

 • FINSEA s.r.o.

  Jurečkova 1811/18                                    Krnkova 1587/6
  702 00 Ostrava                                         140 00 Praha 4 – Michle

  tel.: +420 602 725 791
  email: info@finsea.cz

 • Kontaktní formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Email (vyžadováno)

  Telefon (vyžadováno)

  Město (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Informace o zpracování osobních údajů, které provádíme v rámci zprostředkování finančních služeb jakožto vázaní zástupci spol. INSIA a.s., IČO 48034479, sídlo Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha 3 („INSIA“). V tomto postavení zpravidla vystupujeme jako zpracovatelé údajů pro INSIA. Samostatné vedení našich webových stránek a zpracování s tím související nicméně provozujeme vlastním jménem. Podrobné informace týkající se zpracování údajů při distribuci finančních služeb naleznete na http://www.insia.cz/o-insia/ochrana-osobnich-udaju/.

  Kontakty pro dotazy a žádosti týkající se zpracování osobních údajů: info@finsea.cz

  Kontakty INSIA: dpo@insia.com, webový formulář – http://www.insia.cz/o-insia/ochrana-osobnich-udaju/odvolani-souhlasu/, telefonicky nebo písemně na adresu sídla INSIA a.s.

   

 • O nás

 • FINSEA s.r.o., zapsána pod spisovou značkou C 64312 vedenou u Krajského soudu v Ostravě, poskytujeme komplexní servis v oblasti finančního a pojišťovacího trhu.

  Služby poskytujeme na základě registrace u České národní banky, blíže na https://apl.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WEB45.LOGIN_A?p_lang=cz&p_err=8

  Jsme členem makléřské sítě INSIA a.s. a v rámci své činnosti finančního poradenství zastupujeme, jako vázaný zástupce investičního zprostředkovatele, investičního zprostředkovatele společnost Insia Plus s.r.o. Oba subjekty jsou registrované u ČNB.

 • Sledujte nás na